Mastná pleť

Mastná pleť

face_splash_webVyváženou hodnotu pH zajistí Pleťový peeling – Face Wash
Krásná pleť má ideální hodnotu pH 5,5. Vyvážená hodnota pH znamená mladistvý vzhled pleti. První a nejdůležitější krok v péči o pleť je dobrý peeling. Pleťový peeling s vyváženým pH od Frownies obsahuje přírodní složky, které pomáhají udržovat hodnotu pH a posilují pokožku. Kůže je jako první obranná linie součástí imunitního systému organismu. Zdravá jasná pleť je známkou zdravého imunitního systému. Důležité je považovat vzhled za součást vašeho celkového zdravotního stavu.

Jemný peeling s obsahem enzymů odstraní mrtvé kožní buňky a nadměrnou mastnotu. Stárnoucí kůže ztrácí schopnost rychle vytvářet buňky. Je třeba tuto schopnost posílit prostřednictvím uklidňujících esenciálních olejů. Agresivní odstraňování nečistot může způsobit červené skvrny na pokožce. Bez čištění se na povrchu pokožky usazují nečistoty a dochází k nadměrné tvorbě tuků.
Efektivní peeling by měl být dostatečně jemný pro každodenní použití a zároveň dostatečně účinný, aby se odstranily nečistoty z ovzduší a kosmetiky a mrtvé buňky.

Dodejte pokožce antioxidanty s krémem Skin sérum s viteminem E+C
Po vyčištění je třeba krásu pleti chránit před budoucím znečištěním. Skin sérum s viteminem E+C poskytuje ochranu během dne bez nadbytečné hydratace. Antioxidanty by měly být “aktivní”. Immune Shield obsahuje správný druh a poměr lipidů pro zdravou a čistou pleť.

Skin sérum s viteminem E+C se 40% obsahem přírodního vitaminu E, polyfenolů a aminokyselin podporuje zachování celistvosti pokožky. Pokud máte příliš mastnou pleť, používejte Skin sérum s viteminem E+C každé ráno a večer na celém obličeji a získáte krásnou čistou pleť. Kůže produkuje nadměrné množství tuku, když neobsahuje správně lipidy.

Dobrá produktová řada by měla obsahovat biologicky aktivní složky, které zabrání poškození a regenerují viditelnou vrstvu kůže. Rozdíl by měl být patrný do tří týdnů .

Jak ošetřovat mastnou pokožku:
1. Čištění a exfoliace (tj. peeling) dvakrát denně s pleťový peeling s vyváženým pH – Face Wash
2. Po očištění pleti ráno a večer aplikujte vitamínové sérum Skin sérum s viteminem E+C

Sada pro mastnou pleť

tlacitko