Kruhy a váčky pod očima

Kruhy a váčky pod očima

Věk, stres a řada dalších faktorů přispívá ke zhoršení vzhledu pleti s přibývajícím věkem. Toto přirozené zhoršení se projevuje zejména kolem očí, konkrétně pod očima. Nejčastějším důkazem je objevení se tmavých kruhů pod očima, opuchlé váčky pod očima a vznik jemných vrásek.
Zatímco někteří plastičtí chirurgové a dermatologové navrhují injekční terapie pro boj s těmito problémy, většina žen raději používá přírodní řešení. Injekční terapie může být riskantní a velmi nákladné.

Výzkumy ukazují, že antioxidanty pomáhají chránit, obnovovat a regenerovat poškozené buňky a jsou prevencí proti tvorbě jemných vrásek.

undereye_before_with_afterPrevence je Vaše nejlepší volba
Začněte spíše, než uvidíte závažné příznaky.
Týdenní péče pomáhá zvrátit a působí jako prevence pro oteklé váčky a vrásky pod očima.
Kontinuální péče produkuje větší užitek.
Gelové náplasti pomáhají vstřebávat antioxidanty do kůže a tím navrátit původní tvar váčků pod očima a okolí oči
Používejte koncentrovaný vitaminu E v okolí a pod očima

Gelové náplasti na oblast pod očima a na oční víčka dodají pleti potřebné látky a vám přidají na kráse. Pouze 30 minut působení a doplní v oblasti pod očima chybějící kolagen, zredukují jemné vrásky, pokožku rozjasní a potlačí tmavé kruhy pod očima. Náplasti jsou také vhodné pro boj s vačkami pod očima a převislými horními víčky. Odstranění váčků pod očima trvá déle a musíte si nejprve ověřit, zda netrpíte alergií. Doporučujeme také pít hodně vody na odplavení škodlivin z ledvin. Přemíra škodlivých látek v ledvinách se také může projevit tvořením váčků pod očima.

Náplasti Frownies na oblast pod očima obsahují látky, které pomáhají budovat imunitu, zpevnit pokožku, odstranit jemné vrásky a vrátit pleti přirozenou barvu. Díky tomu je možné odvrátit známky předčasného stárnutí. Trvalé zlepšení dosáhnete, když budete spolu s náplastmi Frownies používat Skin sérum s vitamínem E+C. Kombinace gelových náplastí Frownies a Skin sérum s vitamínem E+C vám spolu s podporou imunity zesvětlí tmavé skvrny a vylepší zbarvení pleti.

Jako náplasti aplikovat
1. Důkladně očistěte oblast pod očima od nečistot a makeupu.
2. Vyjměte náplast z obalu. Náplast obsahuje aktivní kolagen z kaktusu, což je čirý gel, takže je průhledná.
3. Přiložte náplast na oblast pod okem, aby sahala až ke koutku oka. Pak přiložte náplast na oblast pod druhým okem.
4. Jemně vyhlaďte vrásky pod náplastí, aby se aktivní složky dostaly do celé oblasti.
5. Nechte působit 30 minut.
6. Jemně náplast odstraňte a vraťte do krabičky.
7. Jemnými doteky prstem naneste na oblast pod očima a na oční víčka Skin sérum s vitamínem E+C pro hloubkovou hydrataci.

Po použití vraťte náplast do krabičky a navlhčete hydratačním sprejem s růžovou vodou Rose Water. Prodloužíte tím životnost náplasti. Vložte krabičku s náplastí do sáčka a skladujte v lednici.

Nové složení:
Přírodní složky gelových náplastí Frownies tvoří kolagen z kaktusu, extrakt z medvědice, vitamin C a E, kyselina hyaluronová, glycerin, aloe vera, vitamin B3, kyselina mléčná, dimethicone, Xanthan.

Upozornění: jiné hydratační prostředky mohou náplast rozložit.

Sada pro odstranění kruhů a vrásek pod očima

tlacitko