Jak náplasti fungují

Jak náplasti fungují

Pravidelné často se opakující pohyby, jako jsou mračení se, mhouření, usmívaní atd. způsobují poškození tkáně epidermy (viditelné vrstvy pokožky). Po určitém čase, se tato poškození prohlubují a buňky v těchto oblastech zpomalí produkci elastinu a kolagenu, čímž sníží schopnost svalstva “držet” pokožku celistvou. Buňky v okolních oblastech produkují normální množství elastinu a kolagenu a způsobují pokles v nejhlubší části vrásky

frownies-pokozka-vrasky frownies-pokozka-naplast frownies-pokozka-bez-vrasky

Frownies náplasti jsou řešením na tento problém, který se s narůstajícím věkem člověka znásobuje. Frownies náplasti formují a zpevňují držení epidermy, aby byla vyhlazena a rovná, čímž se kožní buňky udržují v přirozené rovné a zdravé poloze po celou dobu kúry. Navlhčete zadní stranu náplasti Frownies pomocí spreje Rose Water a aplikujte přímo na místo vrásek.

Frownies náplasti formují a zpevňují držení epidermy a tím podporují produkci elastinu a kolagenu v buňkách. Nikdy není pozdě začít s kúrou na odstranění vrásek pomocí Frownies náplasti. Touto přirozenou metodou dosáhnete viditelné výsledky. Pravidelným používáním dosáhnete, že Vaše pokožka bude vyhlazená, svěží a vypadající mladě.