Jemné vrásky

Jemné vrásky

face_splash_webCo způsobuje jemné vrásky? Je to Oxidace.
Barevná kosmetika způsobuje oxidaci
Znečištění životního prostředí způsobuje oxidaci
UV záření je příčinou oxidace
Odumřelé buňky způsobují oxidaci
Oxidací kovů vzniká rez
Oxidace na tváři způsobuje jemné vrásky
S pleťový peeling s vyváženým pH (pH Complexion Wash) a antioxidačním krémem Immune Perfect dosáhnete jemnější a mladě vypadající pleť už za 21 dní.

Aby pleť byla krásná a bez vrásek, je třeba ji zbavit nečistot s pleťový peeling s vyváženým pH (pH Complexion Wash)
Immune Perfect je revoluční prostředek péče o pokožku s bioaktivním složením. Co to pro vás znamená? Díky aktivnímu složení krému Immune Perfect získá vaše pokožka mladistvý vzhled. Aloe, aminokyseliny, polypeptidy, vitamin E a další blahodárné složky mohou s vaší pokožkou reagovat. Nespláchnete je při dalším sprchování. Tak totiž funguje hodně hydratačních přípravků; obalí vám pokožku ve snaze zabránit ztrátě vlhkosti, a to je asi tak všechno.

Oxidací kovů vzniká rez. Oxidací na tváři vznikají vrásky.
Výzkumy prokázaly, že antioxidanty pomáhají chránit, obnovovat a regenerovat poškozené buňky. Fungují jako prevence tvorby vrásek. Biologicky aktivní složky obsažené v Immune Perfect reagují s pokožkou a poskytují ochranu před oxidací způsobenou dekorativní kosmetikou, UV zářením a škodlivými látkami v ovzduší. K tomu, aby Immune Perfect pokožku účinně chránil a předcházel poškození způsobenému pigmenty v kosmetice, je dobré jej aplikovat jako základní vrstvu před použitím dekorativní kosmetiky. I make – up z přírodních surovin může dráždit. Můžete stále používat kosmetiku, nejdříve však na tvář naneste Immune Perfect.

Immune Perfect pokožku hydratuje a dodá jí antioxidanty.
Po důkladném vyčištění pleti je třeba pokožku ochránit před budoucím znečištěním. Immune Perfect s antioxidanty pokožku hydratuje a poskytuje ochranu po celý den. Pokožka na obličeji je náchylná k výskytu problémů, jako jsou zarděnky, akné, suchá pleť apod. Tomu všemu se dá vhodnou péčí zabránit. Immune Perfect s antioxidanty hydratuje a dodá pokožce “aktivní” látky, které zabrání zánětlivé oxidaci na úrovni buněk.

Škodlivé látky poškozují povrch pleti oxidací. Na tváři dochází k poškození jemné povrchové vrstvy kůže. Správný řadu produktů by měl obsahovat “biologicky aktivní” složení, které zastaví poškozování kožních buněk nebo pomáhá poškozené buňky regenerovat. Jemnější, mladě vypadající pleť byste měli dosáhnout už za 21 dní.

Sada na jemné vrásky

suchaplet-500x500

tlacitko